Czas Zapłaty - trailer
Dodane przez Gothix dnia Lipiec 15 2008 18:22:22
Kilka dni temu The Modders opublikowało oficjalny trailer modyfikacji "Czas Zapłaty". Jak napisał Shergar "Czas Zapłaty oferuje znacznie więcej i na pewno nikt kto tak jak my uwielbia świat wykreowany przez Piranha Bytes się nie rozczaruje. Postaramy się jeszcze przed premierą modyfikacji pokazać kilka dodatkowych klipów promujących Czas Zapłaty." Dotychczas powiadomiono nas o takich nowościach jak:

* walka dwoma mieczami. Czyli zupełnie nowe animacje postaci, nowe combosy, a przede wszystkim nowy sposób walki i eksterminacji pomiotu Beliara.
* miecz runiczny. Jest to bardzo ciekawy oręż, który ewoluuje wraz z graczem. Mimo iż oręż jest naprawdę potężny, nigdy nie należy lekceważyć w Czasie Zapłaty przeciwnika.
* nowe lokacje. Prócz zupełnie nowej historii czekają na graczy także nowe lokacje pełne grozy, pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.
* zaawansowane skrypty. Czas Zapłaty to przede wszystkim innowacyjne napisany systemy nauki i rozwoju postaci, świetnie zbalansowany poziom trudności, który można zmieniać, zupełnie nowe rozwiązania, które dane będzie odkryć graczom być może w tym roku.
* realizm i klimat Gothica. Głównym wyznacznikiem tworzenia fabuły był realizm zachowywania się i życia skazańców w Kolonii Karnej. Czas Zapłaty jest modyfikacją przeznaczoną dla graczy o mocnych nerwach i wytrzymałej klawiaturze.
* nowe przedmioty. Na potrzeby modyfikacji zostało stworzonych wiele nowych przedmiotów a także tekstur.

Obejrz: http://pl.youtube.com/watch?v=jAJKqc4k-xs&fmt=6

Źródło: gothic.gram.pl

Dyskusja na forum : http://gothicdm.mojeforum.net/viewtopic.php?p=12374#12374